logo
Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGULAMIN FORUM
Autor Wiadomość
m0rfi Offline
Szef wszystkich Szefów
********

Liczba postów: 807
Dołączył: 03-02-2010
Reputacja: 7
Post: #1
Exclamation REGULAMIN FORUM
Regulamin na Forum SpiderNet.

§1. Serwis x-spider.pl stwarza Tobie możliwość korzystania z forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i spostrzeżeń związanych z grą Half-life:Counter-Strike, Naszym serwerem jak również na inne tematy interesujące Ciebie i pozostałych użytkowników.

§2. Korzystając z forum wszystkie komentarze i przemyślenia publikujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administracja x-spider.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Ciebie jak również innych użytkowników.

§3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu x-spider.pl komentarzy, grafiki oraz filmów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treściach faszystowskich, wulgarnych, pornograficznych, erotycznych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób.

§4. Jeden użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto. Jeżeli jesteś zarejestrowany w serwisie, zabrania się tworzenia nowych kont bez wyraźnej zgody administratorów serwisu.

§5. Administracja serwisu x-spider.pl zastrzega sobie możliwość usunięcia lub zablokowania konta Użytkownika oraz stałego zablokowania Twojego adresu IP oraz adresu e-mail w przypadku:
- złamania niniejszego regulaminu bądź regulaminu działu
- braku aktywności tj. nie logowania się dłużej niż pół roku
- jeśli użytkownik ma ponad kilkanaście postów, konto zostanie usunięte przez nieaktywność nie po 6, a po 8 miesiącach
- posiadania więcej niż jednego konta


§6. Administracja serwisu x-spider.pl dokłada wszelkich starań w celu prawidłowego jego funkcjonowania.

§7. Wszelkie wpłaty na rzecz serwisu x-spider.pl oraz sieci SpiderNet są dobrowolne i nie podlegają zwrotowi. Przekazanie pieniędzy nie upoważnia Cię do roszczenia żadnych praw od Administracji serwisu.

§8. Jeżeli reklamujesz cokolwiek na naszym serwisie x-spider.pl, możesz to zrobić raz na pół roku w przypadku tej samej reklamy - serwera/ów, bądź portalu, forum. W przypadku nie dotrzymania tego punktu regulaminu, wiążę się z tym usunięcie obydwu tematów reklamujących, oraz Warn 50% w profilu użytkownika / ban na IP, e-mail, adres IP. Administracja zastrzega sobie prawo do zbanowania użytkownika bez poinformowania go o tym, ze względu na niedotrzymanie powyższego punktu.

§9. Z dniem dzisiejszym tj. 22 września 2010 roku został wprowadzony limit na dział REKLAMA. Powód to spamowanie postami z reklamą tych samych sieci serwerów oraz zakładanie fałszywych kont w celu podbijania reklamy danej sieci serwerów.
Zasada działania: każdy użytkownik musi uzyskać liczbę postów większą niż 15 (nie liczone są posty o treści bezsensownej, umyślnie nabijane). Następnie FORUM automatycznie przeniesie tego użytkownika do grupy z dostępem do pisania postów, bądź tematów w dziale REKLAMA.
Przypominam, że w dziale Reklama obowiązuję regulamin FORUM oraz regulamin działu!

§10. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Administracja serwisu x-spider.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie bez powiadomienia o tym użytkowników.

Jeżeli nie zgadzasz się z nowym regulaminem, napisz do Administratora forum, w celu usunięcia konta na forum.
17-02-2010 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum Theme Created By Aaron Clifford, © 2008-2020 MyBB Plus. Graphic created by Scorpio